Bīdāmās durvis

Bīdāmās durvis ir elegants un praktisks elements, ka ne tikai nodrošina ērtu mēbeļu lietošanu un telpu sadalīšanu, bet arī kalpo kā dizaina objekts, kas pievērš uzmanību un papildina interjeru. “Santas mēbeles” piedāvā izgatavot bīdāmās durvis pēc pasūtījuma, ņemot vērā Jūsu individuālās vēlmes un prasības. Pateicoties mūsu pieredzei un zināšanām, mēs varēsim pārvērst Jūsu idejas un sapņus realitātē, radot efektīvu un parocīgu bīdāmo durvju sistēmas dizainu.

Kādu stilu izvēlēties?

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku vēlas savus mājokļus iekārtot, tiecoties uz minimālisma stilu, kas nozīmē tikai svarīgāko lietu izmantošanu, izvairoties no telpu pārblīvēšanas un liekiem priekšmetiem. Šo un dažādus citus stilus iespējams pielietot arī bīdāmo durvju ražošanā, tādēļ, ja Jums ir kāds īpašs dizains, kuru vēlaties īstenot, droši ar mums sazinieties! Individuālā pieeja katram klientam ļauj nodrošināt pilnīgāku izpratni par to, kādu rezultātu Jūs vēlaties redzēt.

Bīdāmās durvis priekšnamam

Bīdāmās durvis skapim

“Santas mēbeles” izgatavo:

  • Bīdāmās durvis skapim;
  • Bīdāmās durvis, kuras var izmantot kā starpsienas, lai sadalītu telpu, kā arī gadījumos, kad vēlaties izveidot garderobi.

Kas Jums būtu jāzina par bīdāmajām durvīm?

  • Populārākie bīdāmo durvju dizaini ir ar trim un divām vērtnēm, taču to skaits var būt arī mazāks vai lielāks, vadoties pēc sienas platuma un klienta vēlmēm;
  • Durvju garumam nav ierobežojuma. Vadoties pēc konkrētās telpas īpatnībām, iespējams uzstādīt bīdāmās durvis skapim, kas ir garumā līdz pat 10 metriem. Vidējais durvju augstums ir 2,85 m.
  • Vienkāršākās bīdāmo durvju sistēmas veidotas no durvju paneļa, ritenīšiem, profiliem un vadotnēm. Sarežģītāki to modeļi ir papildināti ar speciāliem fiksatoriem, sānu slotiņām, horizontālā dalījuma līstēm un stoperiem, kas ļaus apstādināt un nofiksēt durvis Jums nepieciešamā vietā;
  • Vairums bīdāmo durvju ir bez rokturiem, taču iespējams izveidot arī modeli, kurā durvju profils darbojas kā rokturis. Tāpat nepieciešamības gadījumā durvis skapim vai konkrētai zonai telpā var aprīkot ar slēdzeni;
  • Bīdāmo durvju pildījuma veidi ir dažādi un to var izvēlēties, pielāgojot kopējam telpas interjeram. Iespējamie varianti ir sekojoši: aptumšots, matēts, caurspīdīgs vai ornamentēts stikls, kas klāts ar krāsainu fotoplēvi, spoguļstikls, bronzas vai sudraba krāsas spogulis, kokskaidu plāksnes, dabīgā finierējuma MDF plāksnes, dabiskās šķiedras, piemēram, bambusa plāksnes. Ja vēlaties, materiālus var kombinēt. Savukārt pašas durvis var būt veidotas no viena gabala, kā arī to dizainu var sadalīt rūtīs vai arī izmantot horizontālas starplikas;
  • Durvju paneļi visbiežāk tiek stiprināti alumīnija vai tērauda profilos. Alumīnija profils ir satveram no abām pusēm, un to lielākoties izmanto starpsienu veidošanai savukārt tērauda vienpusējais profils lieliski derēs iebūvējamam skapim. Jārēķinās ar to, ka alumīnija profili būs mazliet dārgāki.
  • Bīdāmo durvju stiprināšanā tiek izmantoti divi populārākie veidi. Pirmais no tiem ir klasiskais veids, kad slīdošās durvis iestiprina starp apakšējo un augšējo sliedi, kā rezultātā durvju svars balstās uz grīdas. Šajā gadījumā jāatceras regulāri tīrīt sliedes, lai tajā neuzkrātos putekļi un netīrumi.
Piesakiet BEZMAKSAS tāmēšanu jau tagad!

Iekaramās bīdāmās durvis

Savukārt otrs veids ir iekaramās bīdāmās durvis skapim, kuras tiek bīdītas pa augšējo sliedi, kas piestiprināta pie griestiem. Šajā gadījumā jārēķinās ar to, lai griestu konstrukcija spētu izturēt durvju svaru. Durvju apakšējā daļā atrodas speciāli gultņu ritenīši, kas spēj izturēt lielu svaru un nodrošina vieglu un klusu atvēršanu un aizvēršanu.

Bīdāmajām durvīm ir daudz priekšrocību, taču svarīgākais ir to praktiskums un spēja ietaupīt vietu telpā. Ja arī Jums ir vēlme ierīkot garderobi, skapi vai atsevišķu daļu telpā, kurai nepieciešamas bīdāmās durvis skapim, nekavējieties un sazinieties ar mums!