Vannas istabas mēbeles

Vannas istaba ir viena no privātajām telpām mūsu mājoklī, kuru izmantojam katru dienu. No rīta gatavojamies, lai dotos uz darbu vai skolu, bet vakarā atpūšamies pēc gara darba cēliena, izbaudot mērcēšanos siltā vannā vai dušā, pēc savas gaumes un vajadzībām. Skaidrs ir viens – mūsdienās šai telpai ir ne tikai praktiska, bet arī estētiska funkcija, kuras pildīšanā piedalās arī vannas istabas mēbeles.

Vai vannas istabas mēbes būs atbilstošas?

“Santas mēbeles” izgatavo ne tikai viesistabas, priekšnama un virtuves mēbeles, bet arī vannas istabas mēbeles pēc pasūtījuma. Ja vēlaties, lai telpas iekārtojums paustu Jūsu individualitāti un gaumi, kā arī atbilstu mājokļa iemītnieku dzīvesstilam, vannas istabas iekārtojumam ir jāpievērš īpaša uzmanība, izmantojot individuālu pieeju un, piemeklējot mēbeles, kas izgatavotas tieši Jums.

Skapīši vannas istabai

Janas vannas istaba

Kādi risinājumi pieejami?

Mēs piedāvājam īstenot dažādus risinājumus ikvienai gaumei, kas apvienos eleganci, kvalitāti, drošību un funkcionalitāti.

Kādas mēbeles vannas istabai ir nepieciešamas?

Neņemot vērā to, cik maza vai liela ir telpa, svarīgi to iekārtot tā, lai ikdienā mēs varētu ērti izdarīt visu, kas vajadzīgs, kā arī justos vannas istabā omulīgi. Arī nelielās telpās ir iespējams ierīkot mēbeles, tikai tām jābūt individuāli pielāgotām un īpaši kompaktām. Lielākoties vannas istabas komplekti ir veidoti no sekojošiem elementiem:

Skapītis, kas parasti atrodas zem izlietnes;

Vannas istabas virsma;

Atsevišķs spogulis, vai arī iebūvēts virs izlietnes esošā skapīša durvīs;

Skapīši;

Dažāda lieluma plauktiņi;

Dažkārt plašākās vannas istabās tiek novietotas arī kumodes, kur salikti dvieļi un citi piederumi.

Mēbeles vannas istabai ir nepieciešamas lielākoties, lai tajās un uz tām novietotu svarīgākos, ikdienā lietojamos priekšmetus, piemēram, zobu birstes, skūšanās piederumus, kosmētiku, higiēnas preces, dvieļus un citas mantas. Tāpat īpašu atmosfērai iespējams piešķirt, izvietojot telpā arī dažādus dekorus, piemēram, aromatizētājus, sveces un ziedus vāzē vai puķu podā. Attiecībā uz puķēm jāizvērtē, vai tām ikdienā tiks nodrošināts atbilstošs gaismas daudzums, jo zaļie augi vannas istabās izskatās skaisti, ar noteikumu, ka tiem ir piemēroti apstākļi augšanai.

Izvēloties mēbeles vannas istabai pēc pasūtījuma, Jums ir iespēja iegādāties gan komplektus, kuros iekļauti saskaņota dizaina elementi, piemēram, vannas istabas virsma ar skapīšiem, gan arī varat iegādāties atsevišķas mēbeles, piemēram, plauktiņus vai spoguli, lai atsvaidzinātu telpas izskatu.

Piesakiet BEZMAKSAS tāmēšanu jau tagad!

Kas jāzina, iekārtojot vannas istabu?

Pārmaiņas šajā telpā cilvēki veic dažādu iemeslu dēļ – ir nolietojušās vecās mēbeles un santehnika, mainījies iemītnieku skaits mājoklī, nācis pasaulē bērniņš, apnicis esošais iekārtojums, vai tikko esat ievākušies jaunā dzīvoklī/mājā un vēlaties to iekārtot pēc savas gaumes un vajadzībām. Pirms ķeraties pie plāna veidošanas, pārdomājiet sekojošus jautājumus:

  • Kāds apgaismojums būs pieejams telpā? Ja vannas istabā nav loga, jākoncentrējas un efektīva mākslīgā apgaismojuma ierīkošanu. Tas var būt izvietots ne tikai pie griestiem, bet arī virs spoguļa, sienās un citur. Savukārt, ja telpā ir logs, izmantojiet dienasgaismu un tās sniegtās priekšrocības;
  • Kāda ir telpas platība? Pirms plānojat, kādas mēbeles vēlaties redzēt savā vannas istabā, veiciet rūpīgus mērījumus;
  • Kādā stilā vēlaties iekārtot telpu? Vai Jūs dodat priekšroku Skandināvu minimālismam, vai arī kam košākam? Izvēloties konkrētu stilu, būs daudz vienkāršāk piemeklēt mēbeļu krāsu un materiālu;
  • Kam noteikti vajadzētu atrasties telpā? Vai Jūs esat dušas vai vannas cienītājs? Iespējams, Jums nepieciešami abi? Vai Jums ir svarīga platība ap izlietni, kur novietot kosmētiku un citus ikdienas lietošanas priekšmetus? Cik daudz vietas Jums vajadzēs mantu uzglabāšanai? Šie un citi jautājumi palīdzēs atrast piemērotākā dizaina un izmēra mēbeles
  • Kāds ir Jūsu pieejamais budžets? Šis aspekts nereti ir svarīgākais mēbeļu un citu preču iegādē. Līdzekļi, kurus varat atvēlēt vannas istabas iekārtošanai, noteiks, kāda materiāla un stila mēbeles Jūs iegādāsities. Protams, prātīgāk ir šim mērķim veltīt lielāku summu, jo tas būs vērtīgs ieguldījums nākotnē.