Virtuves iekārtas

Virtuve ir neaizvietojama telpa ikvienā mājoklī. Lai cik lielā vai mazā dzīvoklī vai mājā mēs mitinātos, kaut neliels stūrītis ir veltīts tieši maltīšu gatavošanai. Virtuvei ir tā neaprakstāmā aura, kura nepiemīt nevienai citai telpai. Tādēļ arī, izvēloties virtuves mēbeles, lēmums rūpīgi jāpārdomā, lai galarezultāts būtu tieši tāds, kādu cerējām redzēt.

Pēdējo gadu laikā arvien iecienītāka ir kļuvusi virtuves mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma, kas ļauj katram klientam noteikt mēbeļu izskatu no A līdz Z, ieskaitot dizainu, izmēru un stilu. Ja arī Jūs interesē virtuves iekārtas pēc pasūtījuma, sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim īstenot Jūsu sapņus par mūsdienīgu, skaistu un ērtu virtuves mēbeļu iekārtojumu.

Virtuve Mārtiņš Piņķi

Lai salīdzinoši mazā studio tipa dzīvoklī iegūtu plašuma un viegluma sajūtu – šoreiz izvēlējāmies gaišu krāsu materiālus, savukārt akmens imitācijas virsma rada monolītuma un stabilitātes sajūtu. Melnos rokturus izvēlējāmies, lai būsu viegls neuzkrītošs taču viegli pamanāms akcents, kas sasaucas ar melno Franke izlietni un BOSCH plītsvirsmu.

Virtuve Rūskrasti

Šī ir nākošā līmeņa virtuves iekārta. Šī gada viena no salīdzinoši sarežģītākajām un laikietilpīgākajām virtuves iekārtām, kas izgatavotas. Apvienojumā ar EGGER supermatētajām fasādēm, DEKTON ARGA akmens virsmu tikai 20mm biezumā, krāsotiem rokturprofiliem un individuāli krāsotu stikla sienas paneli 8mm biezumā, gala rezultāts ir iespaidīgi skaists, kas radīts kopējā sadarbībā ar dizaineri Lauru Dreimani.
Diemžēl bildēs nēesam iemūžinājuši dažādos furnitūras risinājumus, kas katru virtuves iekārtas stūrīti padara pārdomātu un aizpildītu. BLUM vadotnes un paceļamie mehānismi, Hafele LED apgaismojums – ērti uzstādāms, kas pāatrina virtuves iekārtas uzstādīšanu.
Franke izlietnes
Miele plītsvirsma un tvaika nosūcējs.
Mēs varam radīt Next Level mēbeles 🙂

Virtuve Golde

Rūpīgi un drosmīgi izvēlēti materiāli eleganti atspoguļo personības, kas rosīsies šajā virtuvē. Mazajā virtuves telpā ļoti centāmies apvienot ergonomiju, mūsdienīgus materiālus, dizainu un tehniku. Virtuves fasādes materiāli ir no matētā akrila ar papildus bruņulaku ilgtermiņa izturībai. Lai piešķirtu individualitāti dizainam, izvēlējāmies izmantot REHAU zeltītās apdares lentes, kas sasaudzas ar iebūvētās cepeškrāsns zeltītajiem elementiem. Virtuves iekārta tika ražota aptuveni 6 nedēļas, savukārt virtuves iekartas uzstādīšana prasīja 2.5 darba dienas.

Virtuve Jurijam Ikšķilē

Virtuves iekārta priecēs jaunu pāri, kas restaurējuši dzīvokli vienā no Ikšķiles vecajiem namiem. Īpaši lielisks risinājums ir balto ķieģeļu siena, kas piešķir autentisku sajūtu, kas apvīta ar modernisma virtuves iekārtu no Santas Mēbelēm.

LED apgaismojums no HAFELE,  BLUM furnitūra.

BOSCH sadzīves tehnika.

Ražošanas laiks – 4 nedēļas
Uzstādīšana – 2 darba dienas.

Virtuve Vītolu Ģimenei

Virtuves iekārta izstrādāta pēc individuālām klientu prasībām. Viens no galvenajiem foktoriem – bērni sākumskolas un pirmsskolas vecumā. Praktiskais padoms – virtuves apakšējo daļu izgatavojam no lamināta – izturīgs un viegli kopjams materiāls, un tik ātri nav pamanāmi netīrumi, kā uz glancētām virsmām. Virtuves augšējo daļu rekomendējām izvēlēties no REHAU akrilu kolekcijas, jo ilgtermiņā šis ražotājs ir sevi pierādījis kā augstvērtīga produkta ražotājs + fasādēm iespējams apdares lenti uzklāt ar nulles šuves tehnoloģiju.
Furnitūra no Hettich, BLUM, Hafele.
Uzstādīšana aizņēma 2 darba dienas. Ražošanas laiks – 4 nedēļas.

Virtuve Martinsoni

Klienti vēlējās virtuves iekārtu, kas neatstātu vienaldzīgus pat tos, kuriem viss ir vienalga. Tādēļ izstrādājām īpašu krāsu kombināciju, no @rehau_latvija akriliem ar nulles šuves tehnoloģiju, JUAN galda virs a un sienas panelis, Hafele LED apgaismojums ar manuāli pielāgojamu gaismas intensitāti, @schock_Latvia izlietne un ūdensmaisītājs.

Virtuve Lāču Ģimenei

Lāču Ģimene mums uzticēja izgatavot viņu jauno māju pavardu. Virtuves iekārta izstrādāta to pielāgojot individuāli pēc ģimenes dienas ritma, vēlmēm un, protams, telpas. Virtuves krāsās dominē pašlaik aktuālais antracīta tonis, un tādēļ Santas Mēbeles rekomendēja izvēlēties REHAU Bigio Matt apdares materiālu, kas ir klāts ar bruņulaku, kas piešķir fasādes materiālam papildus noturību pret skrāpējumiem un  savienojumā ar REHAU nulles šuvi virtuves fasādes padara izturīgākas pret mitrumu, kas virtuvē var rasties ap trauku mazgājamo mašīnu, cepeškrāsni un plītsvirsmu. Nulles šuves tehnoloģiju iespējams izmantot arī dažādiem lamināta toņiem.
Lāču Ģimene virtuves iekārtas izgatavošanu uzticēja Santas Mēbelēm galvenokārt pozitīvo atsauksmju un kvalitatīvā rezultāta dēļ, un kvalitatīvu rezultātu iespējams sasniegt, ja tiek izmantota kvalitatīva furnitūra. Atvliktņu mehānismus izvēlējāmies no HETTICH, sienas skapīšu paceļamos mehānismus no BLUM, LED apgaismojumu no HAFELE un akmens masas izlietni ar ūdens maisītāju no SCHOCK ražotāja.

Virtuve Zachests

Zachestu Ģimene uzticēja Santas Mēbelēm realizēt viņu sapni par individuālu virtuves iekārtu, kas būtu pielāgota viņu dienas ritmam un prasībām. Noteikti jāpiemin, ka virtuvē ir ne tikai ar virtuves darbībām saistītas iekārtas, bet arī iebūvēta veļas mašīna ar veļas žāvētāju. Začestu saimi iepriecinājām ar īpašu sensorslēdzi LED apgaismojuma ieslēgšanai, kas ir neredzams un darbojas uz pieskārienu noteiktā diapazonā. Mēs esam īpaši ar to, ka izvēlamies kvalitatīvus furnitūras risinājumus un tādēļ Začestu saimes izgatavotajai Virtuves Iekārtai izvēlējāmies izmantot Hettich atvilktņu mehānismus, kas aprīkoti ar piespiedes un klusās aizvēršanās mehānismiem, BLUM augšējo skapīšu pacelšanas mehānismiem un HAFELE profesionālo apgaismojumu interjera mēbelēm. Ja arī Jūs vēlaties kvalitatīvu risinājumu Virtuves Iekārtas izgatavošanai, droši sazinies ar mums – santasmebeles@gmail.com

Kādēļ vienota virtuves iekārta ir laba izvēle?

Pateicoties tehnoloģiju un dizaina risinājumu attīstībai, virtuves iekārtas var vienlīdz labi iebūvēt gan nelielā, gan plašā telpā, atliek tikai pielāgot tās izmēru un kompaktumu, ja nepieciešams. Iebūvējamās virtuves mēbeļu sastāvā ir vairākas daļas, kuras parasti veido ne tikai augšējie un apakšējie virtuves skapīši, bet arī virtuves iekārtas darba virsma. Iekārtu izmanto ne tikai trauku un citu piederumu uzglabāšanai, bet arī iebūvējamās plīts, tvaiku nosūcēja un izlietnes montāžai. Nepieciešamības gadījumā virtuves iekārtu var papildināt ar tāda paša dizaina plauktiem, skapjiem un citām mēbelēm.

Virtuve Podniekos

Melnbalta virtuve

Virtuves stils – vai tam ir nozīme?

Par spīti tam, ka virtuve lielākoties tiek izmantota un asociējas ar konkrētām funkcijām – ēst gatavošanu, trauku mazgāšanu, maltīšu baudīšanu, nedrīkst aizmirst to, ka šai telpai arī ir jāatspoguļo mājoklī dzīvojošo cilvēku gaume un individualitāte. Tieši tādēļ stils mūsdienās ir kļuvis tikpat nozīmīgs, cik virtuves funkcionalitāte. Virtuves mēbeļu izgatavošana, vadoties pēc klienta norādījumiem, palīdz veiksmīgi radīt tādu rezultātu, kas ne tikai ir unikāls, bet arī pilnībā pielāgots mājokļa iemītnieku vajadzībām. Piemēram, ja Jūs interesē konkrētas stūra virtuves iekārtas, mēs palīdzēsim piemeklēt labāko variantu.

Ja vēlaties, lai telpā valdītu dabiska, omulīga atmosfēra, virtuves mēbeļu izgatavošana no materiāliem ar koka tekstūru un dabas toņu krāsām noteikti palīdzēs panākt šādu efektu. Modernu risinājumu piekritējiem patiks gludas spīdīgas MDF fasādes un lamināta korpusa virtuves mēbeles pēc pasūtījuma. Atcerieties, ka virtuves iekārtas neitrālos toņos vienmēr būs modē un nezaudēs savu pievilcību arī pēc vairākiem gadiem.

Kas jāzina par virtuves iekārtas izgatavošanu pēc pasūtījuma?

Platība. Neatkarīgi no tā, kurai telpai mēbeles tiek izgatavotas, šis faktors vienmēr būs viens no svarīgākajiem, kas jāņem vērā, lai rezultāts neradītu vilšanos. Patiesībā virtuves mēbeļu projektēšana nav uzsākama, iekams nav veikti precīzi telpas mērījumi, lai noteiktu, cik garām, platām, augstām un dziļām ir jābūt mēbelēm. Ideālā gadījumā, pirms tikšanās ar mūsu speciālistiem, Jūs varat uzskicēt vai pierakstīt savas idejas par to, kā varētu izskatīties virtuves iekārta, lai projektu būtu iespējams izgatavot pēc iespējas atbilstošāk Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Piemēram, ja telpa ir neliela, labs risinājums var būt kompakta stūra virtuves iekārta, kas nodrošinās visu nepieciešamo maltītes gatavošanai.

Sadzīves tehnikas novietojums un izmantošana. Iegādājoties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, svarīgi ir saprast, kādu sadzīves tehniku Jūs vēlaties izmantot šajā telpā, proti, vai tā būs iebūvējama, vai brīvi stāvoša. Katrs no šiem veidiem paredz atšķirīgu iekārtas dizainu, kā arī ietekmē virtuves iekārtas izgatavošanas cenas.

Cena. Visticamāk, pirms Jūs sākāt meklēt iespējas, kā sasniegt savu mērķi, noteikti pārdomājāt, cik lielu naudas summu varat atļauties savs sapņu virtuves iekārtas īstenošanai. Viena lieta, kas Jums būtu jāatceras – lētas virtuves iekārtas ne vienmēr ir labākā izvēle, jo bieži vien to pamatā ir izmantoti zemas kvalitātes materiāli, kas tik ilgi nespēs kvalitatīvi pildīt savu funkciju un labi izskatīties. Taču, ja vēlaties, lai šīs virtuves mēbeles kalpotu ilgi, ir vērts ieguldīt projektā lielāku naudas summu. Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma cenas ziņā vienmēr ir labāks ieguldījums, jo Jūs saņemat tieši to, ko vēlaties.

Virtuves furnitūra. Lai arī pircēji nereti vadās pēc tā, kā izskatīsies lētas virtuves mēbeles, nedrīkst aizmirst padomāt arī par to, kas “lācītim vēderā”, proti, šajā gadījumā – furnitūru, jo šīs daļas ietekmē ne tikai virtuves iekārtas cenas, bet arī mēbeļu izmantošanas ērtumu un ergonomiku, kam mūsdienās tiek pievērsta īpaša uzmanība. “Santas mēbeles” ražošanas procesā izmanto kvalitatīvu un droši furnitūru no uzticamiem ražotājiem, jo mēs zinām, cik svarīgs ir ne tikai mēbeļu izskats, bet arī to drošība un praktiskums. Dažkārt klienti vēlas, lai virtuves iekārtas skapīši lēti iekļautos kopējā budžetā, un par svarīgāku aspektu tiek uzskatīts to izskats, taču mēs brīdinām pircējus, ka lēti materiāli ilgi nespēj izskatīties un kalpot tā, kā sākumā.

Piesakiet BEZMAKSAS tāmēšanu jau tagad!

Kādēļ ir vērts iegādāties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma pie mums?

Mūsu klienti nereti interesējas par to, kādas virtuves mēbeles ir labākas – tādas, kuras veikalos pieejamas jau gatavā veidā, vai arī tās, kuras iespējams individuāli pasūtīt pēc savām vēlmēm. Īpaši populārs šis jautājums ir saistībā tieši ar virtuves iekārtām.

Pirmkārt, jānorāda, ka gatavie virtuves mēbeļu komplekti mēdz būt ražoti pēc standarta izmēriem, taču ne visas virtuves ir šādiem lielumiem atbilstošas. Iespējams, Jūsu virtuvē ir kāda niša vai izliekumi, kuri neļauj iegādāties klasiskos modeļus, tādēļ pasūtīt virtuves mēbeles pēc individuāli pasūtījuma  ir prātīgs risinājums.

Otrkārt, Jums tiek dota iespēja īstenot savas idejas, radot pilnībā personalizētu virtuves iekārtu, kas būs ideāli piemērota Jūsu vajadzībām.

Treškārt, nevienam citam nebūs tieši tāda pati virtuve kā Jūsu mājoklī, un, lai arī virtuves iekārtas izgatavošanas cenas var būt augstākas nekā atsevišķu gatavo modeļu izmaksas, iegūtā papildu vērtība būs neatsverama. Kad sagaidīsit gatavo pasūtījumu un redzēsit, cik labi tas izskatās un iekļaujas telpā, zināsit, ka gaidīšana un izdevumi ir bijuši tā vērti. Turklāt laika gaitā ieguldījums atmaksāsies.

Visbeidzot, “Santas mēbeles” specializējas ne tikai  virtuves mēbeļu ražošanā, bet arī uzstādīšanā, tādēļ Jums tiks nodrošināts pilns serviss, līdz sīkākajai detaļai.

Lieliska virtuves iekārta – Harmoniskai ēdiena gatavošanai! 🙂