Iebūvējamie skapji

Skapis ir viena no tām mēbelēm, kuru būtu grūti aizvietot. Tas gluži vienkārši ir nepieciešams ikvienā mājoklī, neatkarīgi no iedzīvotāju skaita. Šajā slēgtajā mēbelē uzglabājam gan apģērbus, gan apavus un citas mantas. Lai arī pastāv uzskats, ka skapjus lielākoties ražo no koka, mūsdienās ir pieejamas dažādas alternatīvas un moderni materiāli, kas kalpo ilgi un izskatās ļoti pievilcīgi.

Skapju priekšpusē ir durvis, kas var būt gan veramas, gan arī bīdāmas. Veramās durvis ir klasiskais variants, taču mūsdienās arvien pieprasītāki kļūst iebūvējamie drēbju skapji ar bīdāmajām durvīm. Durvju skaits atkarīgs no skapja izmēra un citiem faktoriem. Durvju pildījumā var būt gan spogulis, gan arī citi materiāli.

Iebūvēti skapji Mārtiņam

Klasiski risinājumi iebūvētam skapim nišā – aizpildam ar atvilktnēm, plauktiem un karinātavām un aizsedzam saturu ar elegantām bīdāmajām durvīm. Starpcitu – bīdāmo durvju profilus mēs varam nokrāsot jebkurā krāsā pēc RAL kataloga.

Kādas ir vajadzības?

Katram no mums apģērba un citu mantu daudzums mājoklī atšķiras, kā rezultātā arī vajadzības ir dažādas. Ja kādam pietiek ar vienu durvju skapi, tad citam nepieciešama atsevišķa garderobe, kurā salikt visus apģērbus un apavus. Īstā skapja izvēle it nemaz nav vienkāršs uzdevums, turklāt to apgrūtina arī platības ierobežojumi mūsu mājās. Labākais variants šajā gadījumā ir drēbju skapis pēc pasūtījuma, jo Jums tiek dota iespēja izplānot skapja izmēru, dizainu un citus parametrus pilnībā pēc savām vēlmēm, tādēļ nevienam citam tieši šāda modeļa mājās nebūs.

Dažādi skapji

Iebūvējamie un klasiskie skapji

“Santas mēbeles” piedāvā pasūtīt gan klasiskos skapjus, gan arī iebūvējamo skapju sistēmas par lielisku cenu. Mūsu ģimenes uzņēmums specializējas mēbeļu ražošanā un uzstādīšanā, tādēļ Jums atliks tikai izstāstīt savu ideju, un mēs to pārvērtīsim realitātē!

Kādēļ iebūvēts skapis ir laba izvēle?

Mūsdienās iebūvējamais skapis ir atrodams arvien vairāk mājokļos, un tas nav pārsteigums, jo šim mēbeļu veidam ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, jāuzsver to ērtība. Ja mājā vai dzīvoklī kādā telpā ir niša, šāda veida skapi iebūvēt ir vēl vienkāršāk, taču jebkurā gadījumā ierīkošana nav sarežģīta. Skapis lieliski iederas ikvienā istabā, un tā dizainu varat izvēlēties saskaņā ar savu gaumi, lai personalizētu savu mājokli. Ne velti interjera dizaineri mēdz uzskatīt, ka skapis ir telpas dvēsele, kas tam piešķir harmoniju.

Ja arī Jums interesē iebūvējamie skapji pēc pasūtījuma, padomājiet ne tikai par to, kādam, Jūsuprāt, vajadzētu būt mēbeles pildījumam – plauktiem, atvilktnēm, pakaramajiem un groziem, bet arī skapja durvīm. Vai Jums ir iecienītākā krāsu gamma, kādu gribat ieviest arī skapī, vai arī tiecaties pēc vienota stila ieviešanas mājoklī, tādēļ arī skapja dizainu pieskaņosit kopējam interjeram? To visu mēs varam Jums palīdzēt īstenot, lai skapis ideāli iederētos guļamistabā vai kādā citā telpā, kur tas paredzēts.

Piesakiet BEZMAKSAS tāmēšanu jau tagad!

Kādēļ ir vērts iegādāties iebūvējamos skapjus pēc pasūtījuma pie mums?

Tiem, kuriem interesē, vai iebūvējamais jeb sienas drēbju skapis cenas ziņā ir izdevīgāks nekā parastais – uz šo jautājumu atbildēt būs grūti, jo cenu diapazons abiem skapju veidiem ir visai plašs, un arī modeļu piedāvājums ir daudzveidīgs. Cena atkarīga no izmantotajiem materiāliem, izmēra un arī citiem faktoriem, taču var teikt, ka iebūvētie skapji, kas ražoti pēc pasūtījuma, nevarēs sacensties ar veikala piedāvājumiem, jo būs izgatavoti atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām. Veikalos bieži vien pieejami ir standarta izmēri un dizaini, ka nederēs visiem.
Iebūvējamiem skapjiem visbiežāk mēdz būt tērauda vai alumīnija profili. Alumīnijs izceļas ar estētisko pievilcību, praktiskumu, izturību un klusāku durvju slīdēšanu. Savukārt tērauda izstrādājumi būs mazliet lētāki. Par to, kādu risinājumu izvēlēties, varēsit konsultēties ar mums, lai pieņemtu lēmumu, kas Jums derēs vislabāk.
“Santas mēbeles” piedāvāto mēbeļu klāstā nav tikai iebūvējamie skapji – šeit atrodami arī dažādi skapīši, klasiskie drēbju skapji ar vienu, divām, trim un vairāk durvīm, stūra skapji, kā arī modeļi ar bīdāmām durvīm. Jums tikai atliek izvēlēties to veidu, kuru vēlaties savam mājoklim un sazināties ar mums, lai jau pēc laika savus apģērbus un citas mantas varētu uzglabāt kvalitatīvā, modernā un drošā skapī!