Priekšnama mēbeles

Koridors ir pirmā telpa, kuru redzam, kad ienākam mājoklī. Tas kalpo kā zona, kura reprezentē mājokli, kad ciemos ierodas viesi, jo ikvienam, kas spers soli pāri Jūsu mājas vai dzīvokļa slieksnim, pirmais iespaids veidosies tieši pēc priekšnama aplūkošanas. Tādēļ ir svarīgi pievērst uzmanību ne tikai šīs telpas funkcionalitātei, bet arī izskatam, izvēloties kvalitatīvas, drošas un inovatīvas koridora mēbeles.

“Santas mēbeles” piedāvā īstenot Jūsu idejas, izgatavojot dažādas priekšnama mēbeles pēc pasūtījuma. Nav pārsteigums, ka daudzos mājokļos koridori ir pavisam nelieli, tādēļ standarta gatavās koridora mēbeles, kas nopērkamas veikalos, tur gluži vienkārši neiederas. Šādās situācijās, lai praktiski izmantotu visu pieejamo platību, prātīgāk ir sadarboties ar uzņēmumu, kas izgatavo priekšnama mēbeles pēc pasūtījuma.

Mūsu piedāvājumā ir daudzveidīgas priekšnama mēbeles, tai skaitā:

  • Apavu plaukti un skapji;
  • Koridora mēbeļu komplekti, iekārtas;
  • Koridora skapji un plaukti;
  • Spoguļi un citas mēbeles, kas izgatavotas pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

Priekšnams ar bīdāmām durvīm

Priekšnams – nepietiekami novērtēta zona?

Par spīti tam, ka koridorā mēs uzturamies reti, šī ir zona, kurai katru reizi ejam cauri, kad dodamies ārā no mājām un tajās atgriežamies. Ņemot vērā telpas reto izmantošanu, mājokļu īpašnieki bieži vien aizmirst par to iekārtošanas nozīmi. Patiesībā priekšnams ir vieta, kas, kā jau minējām, pirmā “iekrīt acīs”, kad kāds pie mums ierodas ciemos. Tāpat arī mēs paši to ieraugām, tiklīdz atveram ārdurvis. Un, protams, ikviens taču vēlētos ikdienā pārrasties mājās, kuru durvis atverot, mēs ieraugām patīkamu skatu, kas visas dienas garumā pietrūcis.

Tas nozīmē, ka koridoram ir jābūt iekārtotam gudri un omulīgi, tajā pašā laikā, nodrošinot visu nepieciešamo, piemēram, skapi, kur ievietot virsdrēbes un aksesuārus, plauktu apaviem un visu pārējo, kas šķiet svarīgs un piederošs šai zonai. Un visvienkāršāk vēlamo risinājumu ir gūt, iegādājoties koridora mēbeles pēc pasūtījuma pie mums, “Santas mēbelēs!”

Kādas mēbeles nepieciešamas Jūsu priekšnamam?

Katram klientam noteikti būs savas vajadzības un vēlmes, kuras viņš gribēs īstenot, taču lielākajā daļā gadījumu būtu ieteicams parūpēties par to, lai koridorā atrastos tāda mēbeles kā: drēbju pakaramais, plaukti, apavu skapītis, priekšnama skapis ar atvilktnēm, spogulis un lietussargu turētājs. Nelielā telpā visam jābūt izkārtotam gudri un kompakti, tādēļ laba izvēle ir priekšnama mēbeles iekārtas, kurās visi svarīgākie elementi ir apkopoti vienā mēbeļu komplektā.

Izvēloties koridora mēbeles, īpašu uzmanību vajadzētu pievērst tam, kur tiks novietoti apavi. Nevienam telpas izskatam neglaimo kaudzēs sakrauti vai izmētāti, netīri apavi, tādēļ noteikti būtu jāparūpējas par parocīgu, kvalitatīvu un ietilpību priekšnam mēbeļu izvēli šim mērķim. Variantu ir daudz – varat dot priekšroku atvērtiem plauktiem vai slēgtiem skapīšiem, taču vienmēr padomājiet par to, cik daudz cilvēku ikdienā uzturas mājoklī, lai saprastu, cik daudz vietas būs jāatvēl apavu novietošanai.

Tāpat svarīgs un nepieciešams elements ikvienā priekšnamā ir spogulis. Lai arī, iespējams, to neizmantosit ikdienā, lai uzklātu kosmētiku, taču pirms došanās ārpus mājas vienmēr ir vērtīgi vēl pēdējo reizi uzmest skatienu savam atspulgam, lai pārliecinātos, ka izskatāties gatavi doties ceļā.

Piesakiet BEZMAKSAS tāmēšanu jau tagad!

Krāsu izvēle priekšnamam

Ja Jūsu mērķis ir radīt elegantu un tajā pašā laikā vienkāršu koridora iekārtojumu, ieteicams izvēlēties maigas un neitrālas krāsas, piemēram, pelēku, krēmkrāsu, baltu vai melnu. Tāpat varat spēlēties ar dažādiem šo krāsu toņiem, kas labi izskatīsies, piemēram, lakotos MDF priekšnama mēbeļu skapīšos un plauktos. Taču, ja Jūsu mērķis ir ienest mājoklī košumu, iesakām izvēlēties zaļu, zilu, violetu, dzeltenu vai sarkanu krāsu.

“Santas mēbeles” specializējas dažādu priekšnama mēbeļu ražošanā un uzstādīšanā, tādēļ, ja Jums ir kāda ideja, kuru vēlaties īstenot koridorā, guļamistabā, virtuvē vai kādā citā telpā, taču veikalos esošie modeļi tai neatbilst, sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim radīt rezultātu, kas Jums radīs prieku!