Plaukti

Lai arī savā būtībā pavisam vienkāršs, plaukts ir neticami funkcionāla un daudzpusīga mēbele, kuru iespējams izmantot dažādos veidos. Turklāt tajos var likt visu, kas nepieciešams, sākot ar mazām figūriņām, suvenīriem, foto rāmīšiem un svecēm, beidzot ar ziedu vāzēm un grāmatām.

Kā iespējams novērot dažādos dizaineru katalogos un interneta vietnēs, kur apkopotas dažādas mēbeļu idejas, mūsdienās ir pieejami ļoti daudzveidīgi plauktu dizaini, kas atšķiras pēc formām, krāsām, izmēra un materiāla. “Santas mēbeles” piedāvājumā ir kvalitatīvi, inovatīvi un droši plaukti pēc pasūtījuma. Ņemot vērā Jūsu izvēlēto stilu un finansiālās iespējas, kopīgi spēsim rast veiksmīgu risinājumu.

Mūsu piedāvājumā ir sekojoši plauktu veidi:

  • Nelieli sienas plaukti, kuri paredzēti gan viesistabai, gan guļamistabai vai virtuvei. Uz tā varēsit salikt ikdienā biežāk izmantojamās garšvielas, grāmatas, suvenīrus vai sveces;
  • Stacionāri plaukti, kurus nereti stiprina pie sienas, lai tie noturētu paredzēto svaru. Šādi plaukti parasti ir vidējā un arī lielākā izmērā, paredzētu dažādu grāmatu, dokumentu un citu noderīgu priekšmetu novietošanai;

Mūsu plaukti

Mūsu plaukti

  • Plauktu sistēmas un skapji. Tās var būt veidotas no vairākiem, savstarpēji savienotiem plauktiem, kas papildināti ar dažādām detaļām, piemēram, daļa aizsegta ar durvīm, daži plaukti ir izvelkami, kā arī tie ir dažādās formās, krāsās un dizainos;
  • Grāmatu plaukti parasti ir ļoti apjomīgi un izturīgi, lai varētu drošā veidā balstīt grāmatu radīto svaru. Šādi plaukti noderēs tiem, kuriem mājoklī ir apjomīga grāmatu kolekcija.
  • Nestandarta plauktiņi un inovatīvi risinājumi. “Santas mēbeles” nebaidās no izaicinājumiem, tādēļ esam gatavi īstenot arī nestandarta idejas, kuras vēlaties iekļaut savā mājoklī, birojā vai citur.

Kā izvēlēties īsto plauktu savām vajadzībām?

Kā minēts iepriekš, mūsdienās ir pieejami dažādi plauktu veidi, taču šis nav vienīgais aspekts, kas tos savā starpā atšķir. Daudzveidīgi ir arī stili, kādos tie veidoti, tādēļ pašsaprotami, ka var gadīties apjukt plašajā piedāvājumā. Lai saprastu, kāds plaukts ir nepieciešams tieši Jums, vispirms vajadzētu pārdomāt, kādas lietas tiks tajā novietotas, ņemot vērā arī to apjomu. Varbūt Jūs vēlaties papildināt tukšo viesistabas sienu ar gaumīgu un funkcionālu sienas plauktiņu, kurā salikt dekorus, sveces, ziedus un citus objektus. Iespējams, Jums ir nepieciešami lieli plaukti, kuros salikt grāmatas vai dokumentus? Atcerieties, ka plaukts nav tikai funkcionāla mēbele, tas var būt arī kā interjera elements, kas papildina telpu un, iespējams, pat kļūst par tās centrālo objektu.

Pēdējos gados arvien populārāki un iecienītāki kļuvuši Skandināvu stila plaukti. Tie izceļas ar slaidām līnijām, maigām, mierīgām krāsām un interesantām ģeometriskām figūrām. Piemēram, ja meklējat oriģinālu papildinājumu savai istabai, iespējams, Jums patiks sienas plauktu sistēma medus šūnu formā? Savukārt rotaļīgu efektu iespējams panākt, dažādos augstumos un attālumos pie sienas novietojot vairākus, mazākus plauktiņus.

Piesakiet BEZMAKSAS tāmēšanu jau tagad!

Piemērotākā vieta plaukta novietošanai

Nav vienas konkrētas vietas, kas būtu paredzēta plauktam. Tā novietojumu Jūs varat izvēlēties, vadoties pēc savām vēlmēm, vajadzībām un telpas iekārtojuma. Piemēram, lielāka izmēra plaukti iederēsies dzīvojamā istabā, kur tajā varēsit salikt grāmatas un citus priekšmetus savukārt virtuvē esošais plaukts kalpos kā noderīga mēbele, kur novietot traukus, gatavošanas piederumus, garšvielas un citus priekšmetus. Guļamistabai būs piemēroti gan lieli, gan arī mazāki grīdas vai sienas plaukti, kur salikt foto rāmjus, grāmatas, suvenīrus, rotaslietas, ziedus un daudz ko citu, veidojot vienotu interjera dizainu.

Vai, aplūkojot esošo plauktu piedāvājumu veikalos, Jūs neatrodat, ko meklējat? “Santas mēbeles” izgatavos tieši tādu mēbeli, kādu vēlaties, izmantojot kvalitatīvus, drošus un inovatīvus materiālus. Sazinieties ar mums un izstāstiet savu ideju!