TV iekārtas

Viesistaba ir telpa, kurā ne tikai uzņemam ciemiņus, bet ikdienā arī uzturamies paši – kopā ar ģimeni, pavadot laiku pie TV vai vienkārši atpūšoties. Sekcija jeb viesistabas iekārta ir neatņemama viesistabas sastāvdaļa, kas laika gaitā ir attīstījusies un kļuvusi modernāka, funkcionālāka ir vienkāršāk pielāgojama dažādām vajadzībām.

Protams, TV iekārtu ir iespējams novietot arī citās telpās, piemēram, bērnu istabā vai guļamistabā, taču, no estētiskā viedokļa skatoties, viesistabas iekārtas ir lielākoties paredzētas tieši telpai, kur biežāk uzturamies dienas, nevis arī nakts laikā. Standarta istabas iekārtas veido divi skapji katrā pusē, kuriem var būt stikla vai cita materiāla durvis, bet pa vidu ir vieta TV iekārtām, kā arī dažādi plauktiņi un atvilktnes. Mūsdienās šo mēbeļu dizaini ir ievērojami paplašinājušies un kļuvuši daudzveidīgāki, papildinot sadaļas ar apgaismojumu un citiem aksesuāriem. Taču, ja Jums ir vēlme iegādāties ko patiešām oriģinālu un pieskaņotu tikai Jūsu mājoklim, varat izvēlēties viesistabas iekārtas pēc pasūtījuma. “Santas mēbeles” gadu gaitā ir uzkrājuši ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī praktisko pieredzi mēbeļu ražošanā un uzstādīšanā, tādēļ piedāvājam īstenot Jūsu idejas, izgatavojot skapjus, plauktus, TV iekārtas, kumodes un dažādas citas mēbeles uz pasūtījumu.

TV iekārta Toms

Paldies saimniekiem, kuri uzticēja veikt šo smalko darbu.

Iekārta aprīkota ar augstākās kvalitātes furnitūru – atvilktņu mehānismi BLUM Legrabox, īpašas uzkabes , lai skapīši karātos gaisā, augstvērtīgs LED apgaismojums no Vācu ražotāja HAFELE, ar sensorslēdzi, kas iestrādāts iekārtā un darbojas uz piespiedes funkciju, LED apgaismojumu iespējams padarīt spožāku vai blāvāku, atkarībā no noskaņojuma.

Fasādes – krāsots MDF.
Krāsotsm MDF’am ir plašas krāsu paletes priekšrocība.

Lielākoties viesistabas iekārtas veido sekojošas sastāvdaļas:

  • Augstie sienas skapji, kur uzglabāt grāmatas, glāzes, suvenīrus un citus priekšmetus. Šo skapju durvis var būt no stikla vai citiem, necaurspīdīgiem materiāliem;
  • Mazi skapīši, kuri izskatās vizuāli pievilcīgi un tajā pašā laikā kalpo arī kā mēbele, kurā uzglabāt, piemēram, svarīgākos dokumentus un citas lietas;
  • Dažāda izmēra atvērtie plaukti, kur var novietot foto rāmjus, sveces, ziedus un citas lietas, kas ikdienā priecēs acis;

Sarkana TV iekārta

Gaiša TV iekārta

  • Plaši pazīstama sekcijas daļa ir arī TV galdiņš / TV iekārtas uz kura novieto ne tikai televizoru, bet arī audio iekārtas. TV galdi parasti atrodas sekcijas vidusdaļā, taču atkarībā no modeļa šis novietojums var atšķirties;
  • Kumode ir praktiska mēbele, kura arī var būt iekļauta telpas istabas iekārtā vai moduļu sistēmā, turklāt to var pārvietot pēc savām vajadzībām, kā arī izmantot dažādu mantu uzglabāšanai plašās atvilktnēs;
  • Dažkārt sekcijai var būt pievienots arī rakstāmgalds, kas īpaši noder, iegādājoties mēbeles bērna vai jaunieši istabai. Protams, viesistabai un standarta TV iekārtai šāds komplekts parasti netiek izvēlēts.

TV iekārta tika radīta īpaši Evitas mājām, kas rotās svaigi izremontēto guļamistabu. Evitas vēlmēs bija aizpildīt mansarda daļu ļoti racionāli un lai uz tā varētu novietot nelielu televzoru + to izmantot, kā darba virsmu nepieciešamības gadījumā. Visracionālākais risinājums drēbju un mantu glabāšanai ir atvilktnes, vai grozu sistēmas, kas ļauj ārtāk pārlūkot saturu. Rekomendēju skapjos un virtuvēs ievietot maksimāli daudz atvilktnes. Noteikti Jums radīsies jautājumi, vai tik platas un augstas atvilktnes ir iespējams izgatavot un vai tas ir droši. Mēs varam apgalvot, ka izvēlētā BLUM furnitūra Evitas TV kumodei ir paredzēta tik plašām un augstām atviltnēm, jo vienas atvilktnes nest spēja ir pat 30 kg, kas ir aprīkotas ar Tip On mehānismu, jeb atvilktnes varam atvērt ar piespiedi, kas strādā nevainojami iestrādātā stabilizatora dēļ. Arī veramās durtiņas sānos ir paredzētas atvēršanai ar piespiedi.

Kas jāzina par TV iekārtu izgatavošanu pēc pasūtījuma?

Izvēloties viesistabas mēbeles, mūsdienās pircēji var ļauties fantāzijas lidojumam, jo iespējams īstenot dažādus risinājumus atšķirīgos stilos. Neatkarīgi no tā, vai Jūs dodat priekšroku jaunākajām mēbeļu dizaina tendencēm, vai arī pieturaties pie klasiskām vērtībām, “Santas mēbeles” palīdzēs Jums iekārtot viesistabu un arī citas mājokļa telpas elegantā, taču tajā pašā laikā mājīgā stilā. Tiem, kuri iecienījuši tradicionālo stilu, patiks tumša koka krāsā veidotas istabas iekārtas savukārt modernāku variantu piekritējiem varētu patikt TV galdiņu / TV iekārtu un pārējās daļas, kas veidotas eleganti melnā vai baltā krāsā. Jūsu ziņā ir izvēlēties, cik lielas un kādas krāsas mēbeles vēlēsities savā mājoklī novietot. Atcerieties, ka sekcija ir pirkums, kas paredzēts lietošanai ilgāku laiku, tādēļ, izvēloties tā dizainu, pārdomājiet, vai tas Jums patiks un šķitīs pievilcīgs arī pēc trim, pieciem un vairāk gadiem.

Piesakiet BEZMAKSAS tāmēšanu jau tagad!

Kādēļ ir vērts iegādāties TV iekārtas pēc pasūtījuma pie mums?

Vēl viens aspekts, kam jāpievērš uzmanība, ir istabas iekārtas izmērs. Ja telpa ir plaša, varat atļauties izvēlēties komplektu, kas ir lielāks un sastāv no lielāka daļu skaita savukārt, ja jāiekārto neliela viesistaba, gudrāk ir dot priekšroku nelielām un kompaktām, taču funkcionālām un pievilcīgām mēbelēm, kurās pietiks vietas, lai novietotu visu plānoto. “Santas mēbeles” ir gatavi uzlabot vidi, kurā Jūs dzīvojat, piedāvājot augstvērtīgu materiālu mēbeles dažādos izmēros un komplektācijās.

Ja agrāk populārākās sekcijas tika novietotas uz grīdas, tad mūsdienās arvien populārāki kļūst modeļi, kurus stiprina pie sienas, kas attiecīgi atvieglo telpu uzkopšanu uz izskatās ļoti moderni ikvienā mājoklī.