Biroja mēbeles

Milzīgs skaits cilvēku katru darba dienu pavada astoņas un pat vairāk stundas ofisā, strādājot pie datora, veicot pārrunas, piedaloties sanāksmēs, konsultējot klientus un noformējot dažādus dokumentus.

Nav noslēpums, ka videi, kurā atrodamies, ir nozīmīga loma produktivitātē un darba sniegumā. Vai Jūsu uzņēmuma darbinieki ir apmierināti mēbelēm, kuras viņi izmanto ikdienā? Vai ir pietiekami daudz vietas, kur drošā veidā uzglabāt dažādus dokumentus? Šie ir tikai daži jautājumi, par kuriem vajadzētu padomāt ikviena uzņēmuma vai iestādes vadītajam.

Kā pareizi iekārtot biroju?

Pieņemsim, ka klasiskas darba vietas personīgo zonu veido sekojoši objekti: krēsls, galds un skapītis, kas var būt atsevišķi pievienojams vai kā daļa no galda. Savukārt kopējā zonā atrodas skapīši, biroja tehnika, dokumentu plaukti, virsdrēbju pakaramie vai skapji un citas mēbeles. Abās zonās esošajiem objektiem ir jābūt ne tikai viegli pieejamiem, bet arī praktiskiem un kvalitatīviem, lai darbinieki netraucēti varētu veikt savus darba pienākumus, nedomājot par to, kā viņu ikdienu ietekmē mēbeļu kvalitāte, dizains vai izvietojums. Ja cilvēkam uzmanību regulāri novērsīs neērtais krēsls, kurā viņam jāpavada visa garā darba diena, cietīs ne tikai šīs personas veselība, bet arī viņa sniegtā darba rezultāts un produktivitāte.

Virtuve Podniekos

Melnbalta virtuve

Tāpat, protams, nedrīkst aizmirst par izturību un stilu, jo ofisa mēbeles iegādājaties uz vairākiem, nevis tikai vienu gadu. Ņemiet vērā, ka mēbeles parāda ne tikai kopējo uzņēmuma vai iestādes stilu, bet arī līmeni, vadības gaumi un rūpēm par saviem darbiniekiem un apmeklētājiem. Mēbeles prezentē Jūsu uzņēmumu, tādēļ to izvēli noteikti nevajadzētu sasteigt, kā arī nav ieteicams dot priekšroku dizainiem, kurus vairumā iegādājušies citi. Ja vēlaties, lai mēbeles ir ne tikai praktiskas, bet arī uzrunājošas un gaumīgas, izvēlieties biroja mēbeles pēc pasūtījuma pie mums, “Santas mēbeles”!

Svarīgākais, kas Jums jāzina par dažādu ofisa mēbeļu izvēli:

  • Biroja galdi. Šī mēbele ir viena no prioritātēm ikvienā ofisā, neatkarīgi no tā lieluma. Ņemot vērā to, ka daudzi darbinieki pavada lielāko dienas daļu, sēžot pie galda, tiem ir jāatbilst augstākajiem ergonomikas standartiem un prasībām, kas nodrošina kvalitatīvu darbu veikšanu. Mūsdienās daudzos birojos iecienīti ir kļuvuši stāvgaldi, taču klasiskais risinājums parasti klasiskais galds un datorgalds, vēlams ar regulējamu augstumu. Neatkarīgi no tā, kāda stila dizains Jūs interesē, “Santas mēbeles” palīdzēs Jums, izgatavojot kvalitatīvas, drošas, inovatīvas un ergonomiskas ofisa mēbeles.
  • Biroja krēsli. Galds un krēsls ir kā nešķirams komplekts, jo, kur ir viena mēbele, noteikti jābūt arī otrai. Tas, kādu krēslu izvēlēties, noteiks zona, kurā to plānojat novietot, piemēram, datorkrēsls, kur darbinieks pavada visvairāk laika, noteikti būs jāizvēlas ergonomisks, regulējams un pietiekami ērts, kā arī kvalitatīvs, lai tas kalpotu ilgi. Savukārt uzgaidāmajā telpā vai zonā, kurā parasti uzturas klienti, krēslu dizains būs citāds, mērķēts uz komfortu un uzņēmuma vai iestādes reprezentāciju. Bet konferenču telpā svarīgi ir izvietot krēslus, kurus nepieciešamības gadījumā var ātri pārvietot vai salikt kaudzēs, tajā pašā laikā, nodrošinot ērtu sēdēšanu. “Santas mēbeles” piedāvā dažādus ofisa krēslus, kurus izgatavosim pēc Jūsu pasūtījuma.
Piesakiet BEZMAKSAS tāmēšanu jau tagad!

Uzglabāšanas mēbeles un starpsienas

  • Uzglabāšanas mēbeles ofisam. Par spīti tam, ka mūsdienās daudzi uzņēmumi vairumu dokumentu uzglabā datoros, joprojām ir vietas, kur tiek izmantotas mēbeles, kas paredzētas tieši dokumentiem. Piedāvājam pārdomātus risinājumus Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lai telpās vienmēr valdītu kārtība un visi nepieciešamie dokumenti un priekšmeti būtu ērti un ātri atrodami. Vajadzības gadījumā izgatavojam arī slēdzamas ofisa mēbeles.
  • Telpas dalītāji un starpsienas. Mūsdienās daudzos birojos ir sastopamas atvērtās darba zonas, kad vienā telpā strādā liels skaits darbinieku. Lai arī daļai cilvēku šāds izvietojums netraucē, ir darbinieki, kas dod priekšroku savas privātās telpas nošķiršanai. Šajā gadījumā piedāvājam inovatīvus risinājumus telpu dalītāju un starpsienu veidā, kas ne tikai nodrošinās darbinieku privātumu, bet arī slāpēs skaņu, lai sarunas un telefona zvani nebūtu traucējoši apkārtējiem.

Ofisa mēbeles, kas izgatavotas, vadoties pēc Jūsu vēlmēm un iespējām, būs lielisks risinājums gan mazos, gan lielos birojos. Radītā vide būs ērta, ergonomiska un droša, kā rezultātā tiks paaugstināta arī Jūsu darbinieku produktivitāte.